Wielkanocna oferta - Top Słodycze

Jako, że tworzenie nowych produktów i projektowanie sprawia nam ogromną satysfakcję postanowiliśmy do naszego portfolio wprowadzić także zestawy upominkowe
i kosze delikatesowe zarówno całoroczne, jak i okazjonalne – na Boże Narodzenie i Wielkanoc. Dążymy do doskonałości i wyjątkowości zarówno komponowanych przez nas zestawów, jak i słodyczy reklamowych.

Nasze cele realizujemy poprzez:

  • bogactwo i różnorodność produktów
  • wyszukiwanie nowych dostawców
  • korzystanie z najnowszych trendów w zakresie produktowym, opakowań i wzornictwa
  • częstą zmianę asortymentową zarówno produktów jak i opakowań co gwarantuje niepowtarzalność
  • kreowanie nowego wzornictwa opakowań
  • profesjonalne doradztwo branżowe
  • sprawnie działający Dział Kreujący ofertę

Oferujemy naszym klientom wsparcie techniczne w postaci doradztwa produktowego, technik znakowania produktów, możliwości produkcyjnych.

Aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku nieustannie poszerzamy nasza ofertę asortymentową, wprowadzając nowe produkty, nowe opakowania, nowe rozwiązania kompleksowe w zakresie słodyczy i zestawów.

Zachowania najwyższej jakości wymagamy od siebie i naszych dostawców. Jakość naszych wyrobów zależy od jakości produktów naszych dostawców oraz wysokiej jakości materiałów na których pracujemy. Prowadzimy kwalifikację dostawców produktów delikatesowych, spożywczych, papieru, dekoracji itp.
W naszych zestawach upominkowych i koszach prezentowych można znaleźć pięknie zapakowane słodkości, wykwintne alkohole, aromatyczne herbaty, zdobione pierniczki, produkty Premium itp.

Zestawy upominkowe sprawdzają się doskonale jako prezent, będąc nie tylko podarunkiem uniwersalnym, ale przede wszystkim ciekawym i praktycznym.
Atrakcyjny wygląd i wyszukana zawartość, jaką cechują się nasze kosze upominkowe, czynią prezent nie tylko praktycznym, ale również bardzo uniwersalnym. Jest to więc doskonały sposób na zacieśnienie relacji biznesowych zarówno z partnerami z branży, jak klientami.

Zestawy upominkowe i kosze delikatesowe to bardzo ciekawa propozycja na upominek szczególnie dla tych, którzy chcą obdarować Bliskich, Kontrahentów, Pracowników upominkiem eleganckim, wyszukanym i… pysznym.

Chcesz otrzymać najnowszy katalog Zestawów Bożonarodzeniowych?

Napisz do nas!