LEWANDOWSCY & TOP MARKETING

Anna Lewandowska & Top Marketing

POZNAJ ZESTAWY

Robert Lewandowski & Top Marketing

POZNAJ ZESTAWY

Kosze prezentowe dla firm

Szukasz prezentu dla klientów, kontrahentów lub współpracowników? Interesują Cię niebanalne, ale klasyczne rozwiązania? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość!

Zestawy prezentowe Top Marketing & Lewandowscy

Już jest! Najnowsza kolekcja zestawów prezentowych tworzonych wspólnie z Anną i Robertem Lewandowskimi. Eleganckie pudełka kryją w sobie zdrowe, naturalne i ekologiczne produkty.

W Zestawach od Roberta znajdziecie fantastyczny krem orzechowy, batonik energetyczny, ciastka owsiane, espresso – dla zabieganych oraz aromatyczną kawę, którą możecie zaparzyć sami o poranku. Taki prezent ucieszy każdego fana piłki nożnej – długo wyczekiwane Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej tuż tuż!
Ania proponuje orzeźwiającą lemoniadę, słodkie batoniki, owocowe smoothie, pyszne dżemy i ciastka – a to wszystko w wersji fit.

Wszystkie produkty Lewandowskich są pieczołowicie pakowane w ozdobne, produkowane przez nas pudełka i dostarczane do Ciebie w eleganckiej formie.

Prezenty dla pracowników z Twoim logo

Zestawy prezentowe dla firm z produktami Foods by Ann i RL9 są gwarancją organicznej, zdrowej żywności w pięknym opakowaniu. Idealne firmowe kosze upominkowe dla miłośników piłki nożnej, zdrowego odżywiania, siłowni lub po prostu pysznego i zdrowego jedzenia!

Realizujemy wysyłki indywidualne

Prezent od Ciebie dotrze także do tych, którzy pracują w trybie home office.

  ZADZWOŃ TERAZ

  KLIKNIJ ABY SIĘ POŁĄCZYĆ

  NAPISZ DO NAS

  KLIKNIJ ABY WYSŁAĆ

  kontakt@topslodycze.pl

  KLIKNIJ ABY WYSŁAĆ