Drodzy Klienci,

W związku z sytuacją w Kraju w obliczu pandemii informujemy, że nasza firma nie przerywa pracy zachowując wszystkie niezbędne kryteria bezpieczeństwa a nasza produkcja jest w gotowości na przyjmowanie Państwa nowych zleceń.

Aktualna sytuacja stawia przed nami nietypowe wyzwania i sprawia, że także rynek reklamowy i upominkowy musi zmodyfikować formy działania. Ochrona Państwa – naszych Klientów oraz naszego zespołu (Dział Handlowy oraz Administracji pracuje zdalnie z domów) była i jest dla nas priorytetem. Zarówno w kwestii zdrowia, jak i w kwestii ekonomicznej dlatego też, ważna jest w tym czasie solidarność zarówno zdrowotna, jak i ekonomiczna.

Wszystkie nasze produkty są oryginalnie i hermetycznie zapakowane, nie ma niebezpieczeństwa w kupowaniu tych produktów.

Nasze dostawy są realizowane na podstawie rozporządzenia rządu z dnia 13.03.2020r. o otwartym przepływie towarów zarówno w kraju, jak i poza granicami i jak najbardziej dostawy tego towaru na terenie kraju są bezpieczne.

Zgodnie z zaleceniem ministra zdrowia oraz rządu i ograniczeniem kontaktów osobistych nasza firma udostępnia Państwu usługi mailingowe słodyczy reklamowych, zestawów i koszy prezentowych, gadżetów oraz innych artykułów marketingowych do wszystkich Państwa klientów czy kontrahentów bezpośrednio z naszego magazynu.

Życzymy Wszystkim wytrwania i przede wszystkim zdrowia i pozostajemy do Państwa dyspozycji!

Zespół Top Marketing

+48 22 811 57 02
biuro@topmarketing.com.pl
kontakt@topslodycze.pl

https://topslodycze.pl/