TOP MARKETING to projekt, który jest synergią naszych możliwości i oczekiwań. Doświadczenie zdobywamy od 2008 roku. Od początku istnienia firmy przeświecał nam jeden cel:

Być rzetelnym dostawcą oferowanych produktów i partnerem biznesowym godnym zaufania w zakresie produkcji, konfekcji i logistyki.

Działania nasze sprawiają, że jesteśmy uznanym dostawcą na polskim rynku, a świadczone usługi pozostają na stałym, wysokim poziomie.

Firma Top Marketing specjalizuje się w komponowaniu i tworzeniu niepowtarzalnych zestawów upominkowych. To prezenty, które bardzo łatwo wywołują uśmiech obdarowanej osoby, przywołując wspomnienia z dzieciństwa. Cudowny smak i piękna forma reklamy poprzez podniebienie to słodka metoda docierania do Klientów i utrwalania wizerunku marki.

Zestawy upominkowe to propozycja na upominki gwiazdkowe szczególnie dla tych, którzy chcą obdarować Bliskich, Kontrahentów, Pracowników upominkiem eleganckim, wyszukanym i… pysznym.

Aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku nieustannie poszerzamy nasza ofertę asortymentową, wprowadzając nowe produkty, nowe opakowania i nowe rozwiązania kompleksowe. W naszych zestawach upominkowych i koszach prezentowych można znaleźć pięknie zapakowane słodkości, wykwintne alkohole, aromatyczne herbaty, zdobione pierniczki, produkty Premium itp.

Na ten sezon przygotowaliśmy dla Państwa nową ofertę zestawów upominkowych w koszach, skrzyniach, kuferkach drewnianych oraz pudełkach ozdobnych a także niepowtarzalną ofertę świątecznych słodyczy z Państwa logo. Dodatkowo macie Państwo możliwość zamówienia zestawu upominkowego lub pysznej słodkości w pudełku ozdobnym wykonanym na indywidualne zamówienie. Dobór koloru pudełka oraz naniesienia logo lub innej grafiki bezpośrednio na opakowaniu daje Państwu gwarancję niepowtarzalności. Szeroki wybór słodyczy świątecznych oraz skomponowanych zestawów sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Indywidualne znakowanie i atrakcyjne opakowanie, a co najważniejsze, świetny smak, sprawiają, że dzięki słodyczom reklamowym każda firma zostanie pozytywnie zapamiętana.