SŁODYCZE REKLAMOWE – TWOJA SŁODKA WIZYTÓWKA

Słodycze z nadrukiem logo Twojej firmy

Każdy, kto choć raz spróbował słodkiej promocji dobrze wie, że nie ma lepszego sposobu by efektywnie, przyjemnie i co ważne tanio zareklamować swoją firmę. Niezobowiązujący słodki upominek sprawdzi się na targach, eventach, konferencjach biznesowych, ale też po prostu jako poczęstunek w Twoim biurze lub mała nagroda dla Twoich pracowników na home-office.

W ofercie znajdziecie różne słodycze, które sprawdzą się w każdej z wymienionych wyżej, oraz wielu innych okazjach. Wybór u nas jest naprawdę duży. Jeśli chcesz obdarować ważnych klientów odpowiednim do ważnej okazji eleganckim upominkiem do słodyczy możemy wyprodukować pasujące pudełko, dodać tematyczny gadżet i stworzyć prezent realizując dokładnie Twoją wizję.

Słodycze, które znajdziecie w naszej ofercie są wyceniane indywidualnie przez naszych doświadczonych Doradców. Chętnie też pomogą w wyborze odpowiednich dla branży i okazji słodyczy reklamowych, rozwieją wątpliwości i odpowiedzą nawet na najcięższe pytania. Na Twoje życzenie na każdym z produktów możemy dodać nadruk z logo Twojej firmy. Aby reklama była skuteczna – warto wybrać odpowiedni tekst nadruku, w czym również chętnie pomożemy.

Jeśli zależy Ci na wycenie, zapraszamy do kontaktu. W ofercie znajdziesz minimalną ilość zamówienia.

Słodycze reklamowe